obi.811 (Radim Knob)

"Šedá eminence Jedilandu". Právě tento človíček stojí za všemi záchrannými akcemi. Když se něco pokazí, voláme SOS obimu.811. Mezi další jeho záslužné činnosti na Jedilandu také patří bodové vyhodnocování soutěží, kontrola pravopisu a pročítání některých vašich zaslaných povídek.
Zvláštní je, že mu dodneška také zůstala přezdívka "malej obi", ačkoli výškou už nás dávno přesahuje. To bylo totiž tak, že mu v době dávno minulé, ještě před Epizodou I, pár spolužáků začalo tak říkat, jenže v době internetu si mnoho lidí dávalo přezdívku Obi, Obi-Wan atd. Bylo třeba je nějak odlišit. Tenhle byl "ten malej obi". Kdo měl vědět, že tak vyroste?
Tichý a skromný, takový je obi.811. Je dokonce tak skromný, že vám o sobě ani nechtěl nic říct, že prý vás to nebude zajímat. Své zájmy označil za "nezajímavé a obyčejné". Patří mezi ně dle jeho vlastních slov: věci kolem počítačů, čtení, filmy, florbal. Když prý doma jinak nedají, tak chodí venčit psa a někdy i morče. Tyto činnosti už neoznačuje za koníčky s takovou jistotou. Také se přiznal, že má dokonce zkušenosti v oboru výtvarného umění. Pokud byste se náhodou ocitli u něho doma, můžete tam okukovat jeho keramické výtvory. V době, kdy toto čtete, pravděpodobně přivádí k šílenství profesory na Přírodovědecké fakultě Univerzity Palackého v Olomouci.

em@il: obi.811@cswu.cz